PC+Monitor+Tavoline

Shitet nga: Alban 30 Tet 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Ne cmim jane te perfshira :

Kompjuter desktop
Cpu dual core 2.60Ghz
RAM 2G
Karte grafike 1G GeForce 9500GT
HDD 260G

Monitor LG 17'' (polsh)
Tastiere
Mouse
Kamer
Tavoline kompjuteri

Te gjitha te mirembajtura dhe ne gjendje shume cilesore.
Cel: 0695270599

Cel. : 0695270599
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim