OFERTE PER FESTAT E FUND VITIT NGA Blerje Online

Shitet nga: Blerje Online 15 Dhj 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes paisje per zyra,qende interneti, call center! 1)- 20 kompjutera te kompletuar gati per pune(njesi qendrore,monitor,mouse,tastier,kufje) 2)- 20 postazione per vendosjen e kompjuterave 3)- 20 karrige 4)- 2 SWITCH 8 dhe 16 porta 5)- 1 server VICI-DIAL(call center suite) i konfiguruar dhe gati per pune 6)- scrivani 7)- inverter Pisjet shiten te gjitha bashke ose vec e vec cmimi 9500 euro i diskutushem kontakt email: blerjeonline12@gmail.com celular : 0694816183 & 0693652067
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim