OFERT !!!! Kompjuter desktop "fujitsu Siemens"

Shitet nga: mario 24 Sht 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 LEK

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Kompjutera desktop
komjuter i kompletuar fujitsu Siemens , ram 1 gb ddr2 , Pci Expres , intel 3.0Ghz, monitor 17" polsh ,
maus dhe tastier . Ne gjendje jan 9 cop
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim