Kopjutera ne gjendje shume te mire

Shitet nga: Refat 27 Gsh 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   170 000 LEK

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Kompjutera desktop
OKAZION !!!

SHITEN KOMPJUTERA NE GJENDJE SHUME TE MIRE ME TE GJITHE AKSESORET. KUFJE, KAMER MOUSE, TASTJER. Prodhim i 2011.
kOMPJUTERAT KANE 2 GIGA RAM , HARDISK 160 GIGA.

JEPEN FALAS SWICHER PROFESIONAL 24 PORTA DHE TAVOLINAT E KOMPJUTERAVE DHE TE GJITHE KABLLOT E RRJETIT+ BATERITE E KOMPJUTERAVE.
CMIMI 170 000 LEKE TE GJITHA.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim