9 Kompjutera desktop te kompletuar

Shitet nga: mario 19 Sht 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Kompjutera desktop
shes 9 kompjutera BrandName fujitsu me keto parametra
ram 1 gb ddr2 , Pci Expres , intel 3.0Ghz, monitor 17" polsh , maus dhe tastier
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim