MAX FACTOR

Shitet nga: Shitesi 17 Krr 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Të tjera
Kam produketet e firmes MAX FACTOR te gjitha origjinale pasi kan barkod dhe mund ti shikoni jan produkte qe kushtojn edhe jan me nje cmim te favorshem ,gjithashtu kam lapsa per sy , rimele ,lipa per buzet etj pothuajse te gjitha llojet e kozmetikes , i shes me nje cmim te leverdiseshem ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim