Piktura unike me makine qepese,komplete carcafes..

Shitet nga: Qendistari Liljana Hametaj Vlora 08 Qer 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Ne punojme sipas shijeve tuaja punime unike me makine qepese.Te ne gjeni dhe porosisni sipas deshires piktura,komplete carcafesh.mbulesa buke me peceta dhe gjithcka sipas deshires suaj .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim