Pune nga interneti

Shitet nga: kloart 27 Nën 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Sektori : Të tjera

Keni degjuar nga te afermit tuaj jasht shtetit qe ekzistojn kompani jasht shtetit te cilat te paguajne per te pare reklama ne internet, por nuk e dini ku gjenden keto kompani? Doni te fitoni para nepermjet internetit pa harxhuar shume kohe?

· Atehere Kompania Neobux eshte zgjedhja e duhur

Pershkrimi i punes
Keni degjuar nga te afermit tuaj jasht shtetit qe ekzistojn kompani jasht shtetit te cilat te paguajne per te pare reklama ne internet, por nuk e dini ku gjenden keto kompani? Doni te fitoni para nepermjet internetit pa harxhuar shume kohe?

· Atehere Kompania Neobux eshte zgjedhja e duhur

Neobux eshte nje kompani amerikane e cila funksionon online dhe ka nje rrjet teper internacional shtrirjeje. Kompania pranon cdo person per tu regjistruar dhe paguan per shikimin e reklamave. Neobux eshte nje kompani 100 % ligjore dhe shperblimet monetare I ben nepermjet llogarive ne Paypal, Payza, ose Neteller. Reklamuesit ne Neobux jane te ndergjegjshem qe anetaret e ketij website paguhen per te pare reklamat, pra eshte nje system I drejte per te gjithe. Si fitohet ne Neobux?

Ka tre menyra fitimi kryesore:

· Pagesa e drejt perdrejte qe merret duke pare reklamat apo bere pune te vogla qe te jepen online

· Komisioni qe paguajne Rented Referrals

· Komisioni qe paguajne Direct Referrals

Hapat qe duhen ndjekur per te fituar mbi 1000$ ne muaj me vetem 10 minuta kohe te harxhuar ne dite:

1. Ne fillim duhet te regjistrohesh ne Neobux tek linku i meposhtem

2. http://www.neobux.com/?r=kloart

3. Pas regjistrimit, dy javet e para do klikoni per te pare reklamat. Kjo eshte pjesa me e veshtire, sepse njerezit ketu dorezohen dhe nuk e vazhdojne me tutje strategjine. 2 javet e para do fitoni vetem 0.04$ ne dite e cila e shume zuar per 15 dite do ju jape 0.6$. Me 0.6$ dollare do blini paketen e pare me 3 Rented Referrals te cilet do fillojne te bejne para per ju dhe ju do paguheni nepermjet komisioneve te tyre

4. Pasi blete paketen me 3 Rented Referrals ju do vazhdoni te klikoni reklamat perdite por kesaj rradhe do fitoni nga 0.16$ ne dite, e cila do ju jape mundesine te blini 3 Referrals te tjere pas 7 ditesh.

5. Javes tjeter kur te keni blere 3 Referrals te tjere duke e cuar numrin e tyre ne 6 dhe te vazhdoni te klikoni reklamat perdite ju do te jeni ne gjendje te fitoni 0.26 $ ne dite duke ju dhene mundesine te bleni paketen me 5 Referrals ne fund te javes.

6. Javes tjeter do fitoni nga 0.46 $ ne dite e keshtu me rrad..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim