OFROJ PUNE

Shitet nga: geri 14 Tet 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Sektori : Të tjera
Ofroj pune per staf te plot ne nje bar restorant ne zonen e bregdetit shqipetar.kerkoj 2 guzhinjer,2 ndimes guzhunjere,6 kamarjer dhe dy banakjera.po ashtu dhe nese jan femra.mundosohet fjetja dhe ngrenia na restoranti plus rroga eshte e kenaqshme,eshte nje restorant qe ka goxha bakshish per kamarjeret.te interesuarit te kontaktoin ne nr e tel.0696846851
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim