Ure gershere per oficine

Shitet nga: Sabri 22 Nën 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Të tjera
Shitet ure elektroidraulike gershere e perdorur ne gjendje shum te mire,marka OMCN 3.3 kw.lartesia maximale 2m,pesha ngritse 3 ton.Shitet gjithashtu karikues kondicioneri,cmimi 1000 euro.shiten gjithashtu programe diagnostikimi autocom,star mercerdes si dhe programe informacioni (autodata,tolerance data,alldata)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim