Dy produktor per prodhimin e akullores marka CAR..

Shitet nga: eno 01 Qer 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Të tjera
dy produktor per prodhimin e akullores marka CARPIGIANI

NJE AUTOMATIK PER PRODHIM CASTI DEPOZITA 8KG CMIMI : 1100 EURO

DHE NJE MEKANIK DEPOZIT 8KG CMIMI : 2500 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim