Paisje per zyra\qende interneti\ call center!

Shitet nga: Blerje Online 04 Nën 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 500 EUR

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Për zyrë
Shes paisje per zyra,qende interneti, call center!
1)- 20 kompjutera te kompletuar gati per pune(njesi qendrore,monitor,mouse,tastier,kufje)
2)- 20 postazione per vendosjen e kompjuterave
3)- 20 karrige
4)- 2 SWITCH 8 dhe 16 porta
5)- 1 server VICI-DIAL(call center suite) i konfiguruar dhe gati per pune
6)- scrivani
7)- inverter

Pisjet shiten te gjitha bashke ose vec e vec
cmimi 9500 euro i diskutushem

kontakt
email: blerjeonline12@gmail.com
celular : 0694816183 & 0693652067
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim