Paijsje dhe aksesore

Shitet nga: edi 14 Jan 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shes mobilje ,butik dhe matriale te tjera:
Frigo vetrin kollon reklamues (i ri )
Kosha per shpenzimet (te reja)
Laser barcode
Printer laser me leter 800mm
Tavolina pune
Karige statike hekuri me sedile dhe mbeshtese ngjyre blu (te reja)
Rafte butik
Tv 21 pol.
Vitrina per butik dhe Argjendari
Dhe Argjendari te ndryshme te markes Rebecca Italy.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim