Thike Elektrike Per Gjiro- FAST FOOD. PROFESIONA..

Shitet nga: Albano 15 Dhj 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

520 EUR

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
OKAZION..... Shitet thike elektrike per arsue mbullje te biznesit. Vetem 700 kgm thika eshte Gjermane e blere ne Athine dhe eshte ne gjendje perfekte vetem 4 muaj ne pune.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim