PAJISJE PER FAST FOOD

Shitet nga: Albano 15 Dhj 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 500 000 LEK

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten Pajisje per Fast Food... Pajisjet jan ne gjendje shum te mire vetem 5 muaj te perdorura. Te gjitha pajisjet jan profesionale.
2 GJIRO PROFESIONALE GREKE ME GAZ. 1 ZGARE GREKE ME GAZ. 1 NGROHSE PATATESH GREKE ME KORENT ( E MADHE). 1 THIKE ELEKTRIKE PER GJIRO (GJRMANE). 1 FRITEZ GREKE ME KORENT. 1 TOST. 1 FRIGORIFER PER SALLATE E VITRINE DHE ME NGRIRJE POSHT (GREKE). 1 FRIGORIFER PIJESH.
1 FRIGORIFER PER NGRIRJE. ASPIRATOR 4 METROSH.
4 PANGO PUNE INOX NGA 2 METRA SECILI. 1 LAVAMANE. 1 TENDE 4*5 mm2. 1 Tabele Reklamuese Me Korent + 1 tjeter 1.4*2 mm2. 6 TAVOLINA TE ULTA BASHKE ME 4 KARRIKE CDO TAVOLINE.
3 TAVOLINA TE GJATA BASHKE ME 3 KARRIGE PER CDO TOVALINE. DHE SHUM TE TJERA QE NEVOJITEN PER FAST FOOD.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim