Furre buke dhe sharre buke

Shitet nga: Kejdi Rukaj 12 Mar 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes nje furre buke dhe nje sharre buke.Te dy pajisjet jane ne gjendje te shkelqyer por shiten per arsyen e mbylljes se aktivitetit.Te interesuarit te na kontaktojne ne numrin e telefonit ose ne adresen e email kejdi.rukaj1996@hotmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim