EKSPRES DHE MULLI KAFE

Shitet nga: expres caffe 30 Sht 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
EKSPRES 2 GRUPSH DHE 3 GRUPSH,MULLI TE PERDORUR,NE GJENDJE PER PUNE.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim