6 komplete tavolinash

Shitet nga: Mario 04 Dhj 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Jan 6 komplete tavolinash te kompletuar secila me nga 4 karige...jan ne gjendje shum te mire...arsyeja e shitjes mbyllje bisnesi....kontaktoni ne kte numer 0694415370
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim