MAKINERI VAJ ULLIRI

Shitet nga: adi 13 Nën 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
SHITEN MAKINERI TE PERPUNIMIT TE ULLIRIT
TE REJA DHE TE PERDORURA TE REVIZIONUARA
ME GARANCI 2 VJET.
IMPIANTET JANE TE MARKES ME TE MIRE NE TREG
SIC ESHTE ALFA LAVAL.
OFROJM GJITHASHTU ASISTENC TEKNIKE
PJESE KEMBIMI ORIGJINALE ALFA LAVAL
SHERBIM 24 ore ne 24 ore.
JU LUTEM MOS HEZITONI ME KONTAKTONI PER CDO LLOJ INFORMACIONI NE NUMRIN E KONTAKTIT : 069 79 50 821
ADELION MUSA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim