Gjenerator

Shitet nga: xhelil lule 22 Nën 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet Gjenerator
Kapaciteti- 30 kw
Viti I prodhimit- 2006
Motorr iveco- Silencjoz
Iveco 3 pistona- Ekonomik
Karburanti- Diesel
Oret e punes- 85 H
Cmimi- 5200 euro
Adresa- Risili Vlore
NR telefoni- 069 30 14 813
 Shkembehet me: ford Galaxy 2004-2005
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim