Dele

Shitet nga: hysni 01 Dhj 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
shes 70 dele vendi delet jane ne sevaster te vlores me te shumtat jane dhe me qengja cmimi shum i arsyshem shiten per arsye shendeti .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim