Oficine-Jepet me qera ose shitet

Shitet nga: Asllan 16 Nën 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Shitet ose jepet me qera objekti Oficine.
Siperfaqja e objektit 500 m² & 500 m² truall.
Objekti ndodhet ne qytetin e vlores (Zona industriale Akerni) 1Km nga autostrada Levan - Vlore.
Oficina eshte e paisur me keto reparte:
1. Repart me makineri metal prerese.
2. Repart me bankoprove per sistemin e ushqimit te automjeteve diesel.
3. Repart per lyerje automjetesh.
4. Repart per punime xhenerike dhe motorike, i pajisur me vinç-ure 5t, me pont(ure per autovetura), ure me konvergjence 3.5t.
E kompletuar me dhome gjumi, kuzhine dhe tualet.
Uji 24 ore.
linje telefonie dhe interneti.

Disponohen dokumenta te plota.
Objekti mund te perdoret dhe per aktivitete te tjera
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim