Okazion shitet dyqan 21 m2 , ne Vlore

Shitet nga: Saimir 09 Mar 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Vlorë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Vlore, shitet dyqan 21 m² (Lagja Pavarsia)


Dyqani ndodhet ne lagjen pavarsia ,pas lokal 2 palmat , rreth 500 m para se te shkosh ne skele,lagje e re ne ndertim me infrastrukturen e nevojshme.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim