Objekt jepet me qera ne Vlore

Shitet nga: bilardo flamurtari 03 Dhj 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
jepet me qera ose shitet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim