Kondicioner

Shitet nga: edi 07 Nën 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Vlorë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Kondicioner kollon 48 btu
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim