Dyqane ne Vlore, ngjitur me portin, sip.144m2,

Shitet nga: bardh 17 Gsh 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Vlorë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes dyqan ne Vlore, ngjitur me ish Kriporen Vlore (sot pallati i Doganes se Portit)


Siperfaqja e ndare ne dy kate respektivisht nga 72 m/2 secili kat.

E pershtatshme per zyre avokatie, agjensi udhetimi, kembimi valutor etj.

Do jete pjese e projektit lungomare

Cmimi 1300eur/m3


email:interabi@hotmail.com

cel. +355692195473
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim