Dyqan prej 57m2 ne Vlore

Shitet nga: shitet 23 Nën 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Vlorë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
dyqani ndodhet tek kulla ALEKSANDRIA kati i pare cmimi 1500 eur m2 i pershtatshm per cdo lloj biznesi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim