Dyqan prej 57m2 ne Vlore

Shitet nga: Dyqan 22 Tet 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan me permasa 57m2,lagja "Osman Haxhiu",rruga "Demokracia"(Rruga e re),Pallati 1184,
200 m nga sahati i qytetit.
cmimi i negociushem.
Cel:0682080406,0682005955
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim