Dyqan ne Vlore

Shitet nga: beni 10 Tet 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Vlorë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shitet dyqan ose nderrohet , ndodhet mbas marines vlore, vlera kesh 50.000 euro
nqs nderrohet 75.000 euro te interesuarit te kontaktojne ne nr tel 0692250700
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim