Dyqan me qera ne Vlorë

Shitet nga: fatjoni 14 Qer 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
JEPET DYQAN ME QERA RRETH 40 METRA KATRORE,
DYQANI NDODHET NE NJE ZONE TE MBIPOPULLUAR NE KATIN E DYTE NGJITUR ME °FACECLUB°
IDEALE PER KLINIKE DENTARE,DYQAN OSE ZYRE ARKITEKTURE OSE KONTABILITETI.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim