Ambjent restoranti i kompletuar

Shitet nga: alket 31 Krr 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
restorant i kompletuar per . per te interesuarit ne numrin e tel.. e mesiperm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim