shes pjese per renault clio viti 2003

Shitet nga: visi 02 Shk 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 LEK

Komuna: Vlorë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes motor renault/nissan 1.5 dci common rail ne gjendje perfekte.
disponoj motorr te kompletuar.

nuk disponoj injektore. te gjitha pjeset mekanike dhe karrocerie per clio tek dere te 2003

cmimi per motorr te zhveshur cilinder testate 50000 lek.

per cdo pyetje kontaktoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim