shes pjese dhe motor per mercedes c180 benzine 1..

Shitet nga: visi 02 Shk 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 LEK

Komuna: Vlorë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes pjese dhe motor per mercedes c180 benzine 1998 pjeset jane te sapoardhura nga jashte dhe jepen me garanci. motorr i thjeshte 16 valvula jo kompresor kambio manuale.

per cdo pyetje kontaktoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim