shes pjese dhe motor alfa 156 viti 2004 1.9 jtd

Shitet nga: visi 02 Shk 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 LEK

Komuna: Vlorë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes pjese dhe motor alfa 156 viti 2004 1.9 jtd disponoj cdo pjese mekanike dhe xhenerike. pjeset jane te sapoardhura nga jashte dhe jepen me garanci.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim