Pjese te perdorura per sprinter dopio gom

Shitet nga: tiku 22 Qer 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Pajisje : Pjesë rezerve
sprinter 410 viti 99 ngjyre e bardhe dopio gom ne gjendje te mire.balestra me 4 fije dhe me jastek ajri
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim