Pjese per Mercedes

Shitet nga: tiku 01 Qer 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes freksion komplet per benz clas c 180 benzin me cmim te arsyeshem i perdorur ne gjendje te mire .po ashtu dhe injeksion, injotor,pomp uji rregjistrus rripash,kondicioner,bobinat,dinamo, motorrino,grup farfalato,compresor i kuq,pomp timoni hidraulik.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim