Pjes bmw 730 e38

Shitet nga: Bmw 21 Maj 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Pajisje : Pjesë rezerve
Disponoj shum pjes per bmw seria 7 e38
Ura e parme dhe e pasme e kompletuar me disqe frenash krah moco etj.
4amortizatort dhe sustat aseto sportive.
Sallon meshin ngjyr gri me gjith kroskot e kapaqe dyersh.
Stopat e mbasem led.
Xhami mbasem.
2pompat e benzin.
8 injatoret.
12 bobina elektrike per bmw 320 323 325 328 520 525 523 528 728 730 735 740 750 .
Motori fshireses se xhamave.
Motori kondicionerit.
Sinjalet e parem.
Pasqyra sportive per cdo lloj automjeti
Paketa ABS AIRBAG.
Paketat e dyerve dritave dhe cdo pjes tj elektrike etj
Parafango mbrapafango.
Bazhaja elektrike funksionale.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim