Motorr dhe pjese per mercedes SLK 2000

Shitet nga: visi 02 Shk 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes motorr dhe pjese per mercedes SLK viti 2000. motorri 1.8 kompressor. disponoj cdo pjese xhenerike dhe mekanike.

per cdo pyejte kontaktoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim