Motor dhe pjese per renault laguna 1.8 benzine 2..

Shitet nga: visi 02 Shk 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes motor dhe pjese per renault laguna 1.8 benzine 2003. ne gjendje perfekte e sapoardhur.
disponoj cdo pjese karrocerie dhe xhenerike dhe gjithashtu impiant gazi digital.

per cdo pyetje kontaktoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim