Motor dhe pjese per mercedes C clas w203 autom 2..

Shitet nga: visi 02 Shk 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes motorr dhe pjese per mercedes w203 220 cdi me 200000 km origjinale .disponoj cdo pjese karrocerie dhe llamarine, kambio automatike etj.

per cdo pyetje kontaktoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim