Ford tranzit 2002

Shitet nga: tiku 29 Maj 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Pajisje : Pjesë rezerve
ford tranzit viti 2002 te gjitha pjeset me garanci dhe me cmim te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim