U SHIT FLM MERRJEP!!DISQE ME GOMA BRABUS PER SMART

Shitet nga: Trailer 25 Nën 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
-DISQE BRABUS
-ORIGJINALE
-GOMAT TOYO
-16'' PARA DHE MBRAPA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim