Goma dhe Disqe

Shitet nga: Mario 13 Maj 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Vlorë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 Goma 20% te perdorura dhe 4 Disqe 17" ...i pershtaten makinave te llojit: citroen dhe peugeot (cmimi i diskutueshem)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim