Disqe E clasi reze 16 ne gjendje shum te mir te 4

Shitet nga: Beni 12 Nën 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 LEK

Komuna: Vlorë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqe mercedes E clas Reze 16 ne gjendje shum te mir te katert cmimi 200 lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim