PIACCIO I 300 -13

Shitet nga: Juli 07 Krr 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR   3 950 EUR

Komuna: Vlorë
Motoçikleta : Të tjera
piaccio èshtè 300 kubik pa dogan dhe èshtè i vitit 2013, ka 5500 Km, gjèndja èshtè e shkèlqyer, çmimi èshtè 2.700 euro si dhe shum pak i negociushèm.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim