Moto Ducati 600cc -00

Shitet nga: Soni mehmetaj 03 Dhj 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Motoçikleta : Të tjera
Motorr dukat 600 kubikesh,ne gjendja te mire, pa dogan,ngjyra mate e zeze dhe skelet jeshil.shitet ose nderohet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim