Yamaha majestic 250cc -05

Shitet nga: yamaha 10 Dhj 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Vlorë
Motoçikleta : Skuter
shitet dhe nderohet yamaha majestic 250cc
viti prodhimit 2005
me dogan te paguar dhe n gjendje te mir
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim