Vespa -91

Shitet nga: vespa 01 Nën 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Vlorë
Motoçikleta : Skuter
motori eshte ne gjendje shum te mire pune 125 cc dhe posedon dokumenta greke
Cmimi i diskutueshem!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim