Scuter PIAGGIO LIBERTY 50 cc 4 kohesh -04

Shitet nga: Deni Begaj 26 Sht 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Motoçikleta : Skuter
Shes motorr PIAGGIO LIBERTY 50cc me kilometrazh 45mije km. Eshte ne gjendje shume te mire dhe pa asnje problem apo mungese ne strukturen e tij. Kap shpejtesi maksimale 82 km/h dhe ne rrug te drejt ia merr nje papaqi 125cc. Posedoj dokumentacionin italian te motorrit, sepse motorri eshte blere nga italia dhe vjen qe andej. Ketu ne Vlore eshte perdorur vetem brenda qytetit.
Cmimi eshte 550-600 mije leke . Cmimi I diskutueshem. Telefononi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim