Yamaha wrf 250 -06

Shitet nga: Wrf 19 Gsh 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Vlorë
Motoçikleta : Kros/Enduro
Shitet yamaha wrf 250 4 kohesh ne gjendje shum te mire.vaj dhe filtra te nderruar te yamaha ne Tirane.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim